Sponsorzy i partnerzy.:: Witamy na EXITORRENT! ::.
To jest prywatny tracker, więc musisz się zarejestrować, żeby mieć pełny dostęp do strony.
Zanim zaczniesz cokolwiek tu robić, proponujemy, żebyś zapoznał się z regulaminem!
Jest to tylko kilka zasad, ale prosimy o ich przestrzeganie!

Updated

Ogólne reguły - Łamanie tych reguł może doprowadzić do utraty konta.
 • Nie przeciwstawiaj się woli załoganta Exitorrent.

 • Po kliknięciu na link do pobrania należy daną pozycję pobrać do końca w całości i wyseedować zgodnie z regulaminem strony. Niedozwolone jest pobieranie samego pliku (.torrent) bez jego jego uruchomienia (akcje pobrania pliku .torrent są rejestrowane przez System trackera). Niezastosowanie się do tego zalecenia skutkować będzie blokadą pobierania lub banem na stronie.  

 • Exitorrent.com to strona P2P a więc żyje dzięki ruchowi na torrentach. W związku z tym, na stronie obowiązuje zasada, że należ pobrać minimum 5 pozycji miesięcznie (nie potrzebujemy obserwatorów) a następnie wyseedować je zgodnie z zasadami strony. Niespełnienie tego warunku może zostać potraktowane jako brak aktywności konta, co w konsekwencji może doprowadzić do jego zablokowania lub w ekstremalnych przypadkach usunięcia.   

 • Za brak aktywności oraz za złamanie zasad seedowania i pobierania Twoje konto może zostać zablokowane na stałe. Dotyczy to rang ze stażem na stronie: user - poniżej 4 tygodni, power user - poniżej 10 tygodni).  

 • Nie lekceważ otrzymanych próśb na PW o seedowanie torrentów! Jeśli otrzymasz takie PW z prośbą to jeżeli możesz wróć do seedowania, inni również chcą pobrać interesujące ich pozycje.   

 • Pobrane pozycje seeduj zgodnie z obowiązującymi zasadami na stronie, nikt tego nie zrobi za Ciebie. Jeżeli nie jesteś pewna(ien), co jeszcze musisz seedować, skorzystaj z udogodnienia, jakim jest lista H&R dostępna w Twoim profilu
  Za pozycje nie pobrane do końca i pozostawione, załoga może ukarać Cię blokadą pobierania torrentów.  

 • Na stronie obowiązuje zakaz spamowania zarówno w postach na Forum, ShoutBoxie, w komentarzach torrentów jak i w Prywatnych Wiadomościach (PW). Zabronione jest wywoływania efektu flamewar, screamer oraz floodowania i trollingu na Shoutboxie.  

 • Wszystkie prywatne sprawy załatwiaj poprzez PW (Prywatna Wiadomość). Zabrania się na stronie (SB, forum, komentarze, itp) podawanie linków do stron: warezowych, torrentowych, gier typu bite oraz z crackami. Zabronione jest również proszenie o cracki, seriale (sprawy tego rodzaju załatwiamy dyskretnie poprzez PW).  

 • Zachowuj się w sposób kulturalny zarówno na Shoutboxie (czacie) jak i na Forum w stosunku do innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów, oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe. Zachowania uznawane powszechnie za wulgarne będą odpowiednio nagradzane (możliwe nawet zablokowanie dostępu do pewnych modułów strony lub w ekstremalnych ekstremalnie przypadkach czasowa blokada konta).   

 • Nie udostępniaj nikomu pobranych przez Ciebie plików .torrent (więcej w FAQ ). Pamiętaj, że takie przypadki można wyłapać, co w efekcie będzie skutkować nieprzyjemnymi sytuacjami.  

 • Na stronie obowiązuje zakaz reklamowana innych stron torrent. Zakaz obowiązuje na SB, forum, profilach itd. (czyli wszędzie) !. Użytkownicy którzy zlekceważą zakaz będą karani ostrzeżeniem! lub w przypadkach ekstremalnych blokadą dostępu do modułów strony.  

 • Brak seedowania pobranych plików .torrent, ucieczka od seedowania tzw. H&R na pozycji skutkuje otrzymaniem ostrzeżenia za H&R .
  W przypadku przekroczenia dozwolonej ilości ostrzeżeń za H&R użytkownik otrzyma blokadę pobierania torrentów  .

 • Na stronie obowiązują ostrzeżenia na czas określony (od 1 tygodnia do 8 tygodni) lub bezterminowe, w zależności od stopnia wykroczenia.

 • Ostrzeżenie w żaden sposób nie ogranicza możliwości korzystania ze strony, z wyjątkami: osoba ostrzeżona nie podlega automatycznemu awansowi lub jeśli zostanie przekroczony limit ostrzeżeń za tzw. H&R następuje blokada pobierania torrentów.  

 • Użytkownik, który zaprasza na stronę innego użytkownika, będzie za niego odpowiedzialny przez pierwsze 2 miesiące od momentu zaproszenia na stronę (obowiązuje w przypadku zamkniętej rejestracji).  

 • Zaproszenia są dostępne w sklepiku bonusowym (opcja dostępna tylko przy zamkniętej rejestracji) można je kupić za punkty uzbierane za seedowanie lub poprosić załogę o przyznanie zaproszenia.  

 • Możesz posiadać tylko jedno konto na ET, w przypadku wykrycia posiadania więcej niż jednego konta wszystkie zostaną usunięte.

 • Zabronione jest czerpanie korzyści finansowych z ET. Praktyki takie jak sprzedawanie kont, zaproszeń, czy seedowanie za pieniądze, nie będzie tolerowane i spowoduje blokadę konta. To samo dotyczy kupowania kont. Jeżeli wykryjemy takie konto, zostanie ono zablokowane.

 • Administracja strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników.
  Publikując wszelkie treści na stronie, tylko użytkownik ponosi za nie odpowiedzialność, w tym odpowiedzialność prawną.

 • PAMIĘTAJ!!!!
  Publikując na stronie treści objęte prawami autorskimi, upewnij się, że posiadasz prawo (licencję) do ich rozpowszechniania.


Akceptuję regulamin serwisu